قیمت بوتاکس:فواید خرید بوتاکس و درمان بیماری ها

هنگامی که از خرید بوتاکس دیسپورت سخنی به میان می آید اغلب ما به فکر عمل های زیبایی می افتیم و تصورمان را در این محدود می کنیم که تزریق ژل و بوتاکس دیسپورت برای مصارف زیبایی است این تصور ما در ضمن این است که پزشکان از این سم برای درمان چندین ناتوانی جسمی استفاده می کند.فواید بوتاکس

فواید بوتاکس

 باکتری کلستریدیوم سمی را با نامی بوتالینوم نوع AA تولید می کند که این نوع سم خطرناک به بوتاکس معروف است که این اسم برای ما بسیار آشنا است با این حال پزشکان از این سم با دوز کمی در درمان بیماری هایی چون فلج مغزی و افسردگی استفاده می کنند.

سخنان دکتر اریک فینزی

جراح پوست امریکایی به نام دکتر اریک فینزی می گوید((بیش از نیمی از کاربردهای بوتاکس دیسپورت در زمینه های پزشکی است بوتاکس با فلج کردن یا تضعیف موقت فعالیت برخی از عضلات به درمان بیماری ها کمک می کند))

دکتر فینزی همچنان می گویند که تزریق بوتاکس دیسپورت و تأثیرگذاری آن روی بخش های مختلف بدن متفاوت است که دوام این تأثیرگذاری بین ۳ تا ۱۲ ماه می باشد.

این جراح پوست همچنان می گویند که تزریق بوتاکس نیازمند تکرار می باشد که این تکرار به دلیل هزینه بالا تا حدودی امکان پذیر نمی باشد.

در نهایت می توان این را فهمید که بوتاکس در زمینه و تخصص پزشکی کاربردهای مفید و زیادی دارد که  در ادامه این مطلب به فواید تایید شده بوتاکس از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا خواهیم پرداخت و همچنان به کاربردهای در دست بررسی این سم نیز اشاره ای کنیم.

قیمت بوتاکس دیسپورت :فواید خرید بوتاکس چه مواردی هستند؟

 تنظیم ضربان قلب

محققان روسی در یکی از پژوهش های خود به دهلیز قلب افراد مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی، تزریق بوتاکس کردند. تحقیق این  محققان براساس این فرضیه بود که بوتاکس می تواند ضربا قلب را آرام کند و کارایی آن را در پمپاژ کردن خون به بدن افزایش دهد.

اثر بوتاکس در ضربان قلب

عده ای از پژوهشگران و محققان روسی در طی یکی از آزمایشات به افرادی که به فیبریلاسیون دهلیزی مبتلا هستند به دهلیز قلبشان بوتاکس تزریق  کردند ، قصد محققان از انجام این تحقیق بر اساس این بود که ضربان قلب توسط بوتاکس آرام می شود و قلب را در پمپاژ کردن خون به بدن فعال تر می کند.

و در پایان این محققان از نتیجه آزمایش خود دریافتند که بوتاکس و تزریق آن در تنطیم ضربان قلب افرادی که دچار فیبریلاسیون دهلیزی اند تاثیرات کارآمدی داشته است.

این نتایج در سال ۲۰۱۵ در مجله Circulation:Arrhythmia and Electrophysiology توسط دکتر پوکوشالو و همکارانش از مرکز تحقیقاتی دولتی آسیب شناسی گردش خون در شهر نووسیبیرسک روسیه به چاپ رسید.

تحقیق این محققان از زبان دکتر پوکوشالوو اینگونه است که در مقیاس ها و اندازه های کوچک صورت گرفته است و این تحقیق نشان می دهد که تزریق بوتاکس هیچ عوارض جانبی نداشته است ، با این وجود همچنین تحقیقی باید در مقیاس بزرگ تر انجام شود تا نتایج قطعی و کاربردی آن را دانست.

قیمت بوتاکس:نقش بوتاکس در درمان افسردگی

رفتار ها و نوع روحیه ی ما در چهره ی ما موثر است با وجود این حالت این سوال پیش می آید که حالت چهره و صورت ما روی روحیه ی اطرافیان تاثیر دارد؟ در سال ۱۸۷۲ یکی از دانشمندان مشهور چارلز داروین در یکی از مقالات خودبیان می کند چهره که حالت چهره می تواند روی روحیه شما اثر بگذارد.

دکتر فینزی می گوید : عضله های میان ابرو پیام غمگین بودن را در هنگام این حالت به مغز میرسانند و و این عضلات از آنچه که شما می خواهید و انتظارش را داری فعال تر می شود.پ

به تعاریف دیگر می توان گفت که عضلات ابرو به هنگام افسردگی و غمگین بودن فعال تر می شود و در نتیجه تغییر حالت می دهند.

آزمایش این نظریه توسط دکتر فینزی و همکارانش بر روی یک گروه ۸۵ نفری که به افسردگی مبتلا هستند از طریق یک سری از تزریق های بوتاکس انجام و تحت درمان قرار دادند.

نتایج این آزمایش در سال ۲۰۱۴ در مجله Journal of Psychiatric Research تو سط دکتر فینزی و همکارانش به ثبت و چاپ رسید که نتایج این تحقیق واکنش های خوبی از سوی بیماران نسبت به تزریق های بوتاکس نشان داد.

چاره رهایی از افسردگی

به بیان دیگری نتیجه این تحقیق افسردگی بسیاری از بیماران را بهتر و یا کاهش داد ، مدت زمان هر تزریق در این تحقیق ۱۰ دقیقه بود که عوارض خفیف در آن دنبال کننده جریان بود.

چرا از جمله این عوارض خفیف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  خونریزی کم

  •  کبودشدن بین ابروها

  •  سستی پلک

میانگین دوام تاثیر مثبت هر بوتاکس برای هر بیمار به مدت سه ماه بود.

دکتر فینزی همچنان می گوید :که او و همکارانش در حال انجام آزمایش های بالینی در رابطه با کارایی و خطرات بوتاکس در درمان افسردگیهستند و امیدوارند که به هدف نهایی خود یعنی گرفتن تاییدیه از سازمان غذا و دارو دست یابند.

درمان میگرن

با شناختی که اکثریت ما داریم میگرن بیماری ناتوان کننده ای است که شامل نشانه های چون سردرد های شدید , استفراغ و حالت تهوع می باشد ،افراد زیادی پس از تزریق بوتاکس برای از میان بردن چین و چروک های صورت خود در کمال تعجب دریافتند که بیماری آن ها (میگرن) بهبود پیدا کرده است.

به بیان ساده تر افرادی که از میگرن رنج می بردند پس از انجام تزریق بوتاکس به این پی بردند که میگیرن آنها به طور ناخودآگاه بهبود بخشیده شده است.

پس از پی بی بردن به اتفاق ذکرشده محققان به انجام تحقیق های دست زدند و فهمیدند که تزریق بوتاکس در اطراف سر و گردن می تواند به طور چشم گیر و موثری در درمان میگیرن نقش داشته باشد.

درمان سردردهای مزمن با بوتاکس

سازمان غذا و داروی آمریکا در سال ۲۰۱۰ درمان میگرن های مزمن توسط بوتاکس و مفید بود آن را به تایید رساند.برای تزریق دردمیگرن از طریق بوتاکس، یک فرد بیمار باید هر سه ماه ۳۱۱۱ تزریق بوتاکس در جلو، عقب و اطراف سرش انجام دهد.علاوه بر تسکینمیگرن محققان در حال بررسی و پردازش موارد استفاده دیگر بوتاکس در درمان شکل های مختلف بوتاکس هستند.

مجله Cephalalgiaa در سال ۲۰۱۵ تحقیقی را به چاپ رساند که بر اساس این تحقیق تزریق بوتاکس باعث کاهش تکرر سردردهای خوشه ای شرکت کننده های تحقیق شده است.

محققان در پی این نتیجه دریافتند که برای به تایید رساندن تاثیر بوتاکس در کاهش سردرد های خوشه ای باید تحقیقاتی در سطح بزرگتری به انجام برسانند.

درمان تعرق شدید

تعرق بیش از حد زیر بغل مشکلی بسیار شرم آور است که عقیده جامعه بین المللی (International Hyperhidrosis Society) نیز بر این اساس است و این چنین بیان کرده است و بسیاری از مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است

در سال ۲۰۰۴ سازمان غذا و دارو آمریکا استفاده از بوتاکس را درمورد تعرق بیش از اندازه زیر بغل در صورت عدم کارایی مواد ضد بو به تایید رساند. تزریق بوتاکس در جاهایی از بدن صورت میگیرد که عرق کردن بیش از اندازه در آن قسمت جریان دارد.

مثال :نقاطی همچون کف دست و زیر بغل و پاها و صورت اشاره نمود.

این تزریق تاثیر گذاری مثبت خود را تنها به مدت ۸ ماه دوام می آورد و پس از این زمان بوتاکس باید دوباره تزریق شود.

با تکیه بر نتایج تحقیقی که در مجله Surgeon در سال ۲۰۱۲ به چاپ رسید می توان گفت که موثر ترین راه درمان برای تعرق های زیاد روش درمانی بوتاکس است.زیرا در این روش درمانی نیازی به عمل و جراحی و عوارض جانبی ناخوشایندی نیست.

به غیر از این ها ، محققان به دنبال طراحی و ابدا میکرو سوزن هایی هستند تا موفق شوند با درد خفیف یا کمترین درد عمل تزریق بوتاکس را انجام دهند.

درمان بی اختیار ادرار

بیش فعال بودن مثانه سبب می شود که شخص همواره احساس نیاز به دستشویی را در خود حس می کند.این بیش فعالی مثانه با بیش فعالی عضله ای در ارتباط است.

چاپ تحقیقی در سال ۲۰۱۴ در مجله Research and Reports in Urologyy نشان می داد که نتایج تزریق بوتاکس به دیواره مثانه می تواند با پیشگری از منقبض شدن عضله های مثانه به درمان بیش فعالی مثانه کمک کند.

همچنین سازمان غذا و دارو آمریکا تایید نمود که تزریق بوتاکس در صورت کارساز نبودن درمان های پزشکی برای درمان مثانه بیش فعال می تواند بسیار موثر باشد.دیگر درمان های موثر شامل اصلاح رفتار یا داروهای خوراکی است که عوارض جانبی مانند خشکی دهان و یبوست در پی دارند.

از جمله  عوارض جانبی بوتاکس می توان به این اشاره کرد که فرد نمی تواند کاملا ادرار خود را تخلیه کند و می تواند احتمال عفونت های دستگاه های ادراری را افزایش بدهد.

تحقیقاتی که در زمینه تاثیر بوتاکس در زمینه بیش فعالی مثانه صورت گرفته است نشان داده است که ۲۹ درصد بیماران بیش فعالیمی توانند با تزریق بوتاکس به مدت یک سال و یا شاید بیشتر از بی اختیاری ادرار خلاص شوند.

خرید بوتاکس:درمان ناهنجاری های صدا

درمان اختلالات صدا همانند آواپرشی اسپاسم گونه توسط تزریق بوتاکس یک درمان تایید نشده است.

محققان موسسه ملی ناشنوایی و دیگر اختلال های ارتباطی می گویند:در مشکل آواپریشی اسپاسم گونه، عضله های درون تارهای صوتی حرکت های غیرارادی ناگهانی با نام اسپاسم گونه می کنند که در توانایی تارهای صوتی جهت لرزیدن و تولید صدا اختلالاتی ایجاد کی کند.

قیمت بوتاکس:تاثیرات بوتاکس در ضعف صدا

این گونه اختلال (آواپریشی اسپاسم ) درمانی قطعی و شناخته شده ندارد ، اما به عقیده انجمن ملی آواپریشی اسپاسم گونه به مدت سه یا چهار ماه صدا را می توان با تزریق مستقیم بوتاکس بهبود ببخشید.

از جمله عوارض جانبی این درمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سختی در تنفس و بلیعیدن

  • ضعف صدا

 تسکین درد کمر

تحقیقاتی برای کاهش درد کمر توسط تزریق بوتاکس در حال انجام است که طرفدارن نظریه مثبت بودن تاثیر بوتاکس بر روی دردهای کمر معتقد هستند که بوتاکس به تقلیل اسپاسم های عضلات و التهاب کمر به تسکین درد کمر کمک می کند.

در این شکل درمانی بوتاکس پس از ۱۰ تا ۱۴ روز تاثیرات مثبت خود را نشان می دهند و این تاثیر ها طی ۳ تا ۴ ماه استمرار دارد.

مرکز ستون فقرات دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس بر عقیده ای متذکر هستند که بیان می کند ( درمان فیزیکی برای افرادی که خود را تحت درمان بوتاکس قرار می دهند بهتر است تا عضلات کمر و عضلات دیگر بدن را نیز محکم و قوی کند.

ورم در قسمت کمر درد و محل تزریق بوتاکس از عوارض جانبی این شکل درمانی می باشد ، که بیان برخی از افراد این تزریق باعث سر درد و حالت تهوع در بدن آن ها شده است.

در سال ۲۰۱۱ براساس گزارشی که  در The Cochrance Libraryy منتشر شده است، می توان فهمید تا به حال برای درمان کمر درد از راه درمانی بوتاکس تحقیقات زیادی صورت نگرفته است.

با این وجود که در این زمینه تحقیقاتی زیادی صورت نگرفته است دانشگاه بیل آمریکا برای انجام یک تحقیق بزرگ در رابطه با تاثیر بوتاکس بر روی کاهش درد کمر در حال نام نویسی شرکننده ها برای این تحقیق می باشند.

برای سفارش با ما در تماس باشید :۰۹۱۹۷۷۰۴۹۰۵

mypoost.net

instagram.com/mypoost